Babadağspor (U-19) : 2 – Kızılcabölükspor (U-19) : 3

Kızılcabölükspor (U-19) Takımımız deplasmanda karşılaştığı Babadağspor (U-19) Takımını ilk yarısını 1-0 geride kapattığı maçta, ikinci yarıda bulduğu gollerle 3-2 yenerek liderliğini sürdürdü. Gollerimiz Bilal Bartın Pektaş (2) ve Oğuzhan Dirioğlu’ ndan geldi.

Kızılcabölükspor (U-19) Takımımız maça Muharrem Eyiabalı, Yusuf Er, Halil Divrik, Yasin Çölgeçen, İsmail Hıraözlü, Talip Selçik, Hakan Oy, Feyzullah Akyol, Bilal Bartın Pektaş, Ali Üküm ve Oğuzhan Dirioğlu 11’iyle çıktı.

İlk yarıda maça hızlı başlayan Genç Mekikler 10.dakikada Ali Üküm’ ün sakatlanarak hastaneye kaldırılmasının ardından biraz konsantrasyon eksikliği yaşayınca kalesinde bir gol gördü. Ardından toparlanan takımımız bir çok gol pozisyonundan yararlanamayınca ilk yarı rakibimizin 1-0 üstünlüğüyle sona erdi.

İkinci yarıda baskısını iyice arttıran Mekikler arka arkaya goller bularak maçı çevirmeyi başardı ve sahadan 3-2 galibiyetle ayrıldı. Bu galibiyetle puanını 22′ ye yükselten Şükrü Akar’ ın talebeleri liderliğini devam ettirdi.

Maç içinde sakatlanarak herkesi korkutan Ali Üküm’ ün durumunun iyi olduğu ve çekilen MR sonucu durumunun netlik kazanacağı açıklandı.

19 paü