Kaptan Fatih Yiğen: Gol Attığım İçin Mutluyum

Kızılcabölükspor Takım Kaptanımız Fatih Yiğen Pazar günü oynanan Kızılcabölükspor-Darıca Gençlerbirliği maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Takım olarak iyi mücadele ettiklerini belirten Kaptan Fatih Yiğen, ‘ İlk yarıda istediğimiz oyunu sahaya yansıtamadık. Oyun kurmakta zorlandık. Ama ikinci yarıda oyuna ağırlığımızı koyduk ve rakip kalede baskı kurduk. Nitekim son dakikada da olsa golü bulduk. Takım arkadaşlarıma mücadelelerinden dolayı teşekkür ederim. İnşallah daha iyi futbol oynayıp daha iyi skorlar alacağız.’ diye konuştu.

3 yıl sonra ilk kez resmi bir maçta gol attığını belirten Yiğen,’ Resmi maçlarda son olarak 3 yıl önce Denizlispor forması giyerken İstanbul Güngörenspor’ a gol atmıştım. 3 yıl sonra Kızılcabölükspor formasıyla gol attığım ve bu golün sayesinde son dakikada beraberliği yakaladığımız için mutluyum.’ dedi.

Play-off hakkında da açıklamalarda bulunan Kaptan Fatih Yiğen, ‘ Play-off grubunun çok uzağında değiliz. Önümüzde 14 haftalık bir periyot var. Ben takıma inanıyorum. İyi mücadele edip, iyi futbol oynayıp Play-off’ a kalacağımıza inanıyorum.’ diye konuştu.

Kaynak: Denizli Futbol

fatih yiğen 2