Hasan Şermet : Kazanmaktan Başka Düşüncemiz Yok

Kızılcabölükspor Teknik Direktör’ümüz Hasan Şermet, Pazar günü oynanacak Tuzlaspor maçıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Tuzlaspor’la çok zorlu bir karşılaşmaya çıkacaklarını ve her sonuca açık bir maç olacağını belirten Hasan Şermet, ‘ Hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Tuzlaspor maçından mutlak galibiyet hedefliyoruz. Alınabilecek her sonuçta neler olabileceğinin farkındayız. Sonuna kadar Play-off yarışının içinde olmak istiyoruz. Bu heyecanı sonuna kadar yaşamak ve yaşatmak istiyoruz. Ama insanların bu takımın bir şeyler yaptığını bilmesi gerekiyor. Kolay bir şeyi başarmadı burada ki ekip. Bu sezon çok büyük bir adım attık. Bunu herkesin bilmesi gerekiyor. İnşallah daha da başarılı günler bizleri bekliyor.’ dedi.

Taraftarlara da seslenen Teknik Direktör Hasan Şermet, ‘ Kızılcabölükspor’u gerçekten seven insanların, Doğan Seyfi Atlı Stadı’nı doldurarak sonuç ne olursa olsun, yürekten oyuncularımı desteklemelerini istiyorum. Sonuç ne olursa olsun, biz kötü de oynayabiliriz, iyi de oynayabiliriz. Kötü oynarken kazanabiliriz yada iyi oynarken de kaybedebiliriz. O yüzden taraftarlarımızdan sonuca göre hareket değil, oyuncularımın bugüne kadar yaptıkları ve aldıkları mesafeye göre hareket etmeleri çok önemli. Onlara değerli olduklarını hissettirmek çok önemli. Bu nedenle taraftarımızdan ve Denizli halkından takımımızı maçın son dakikasına kadar desteklemelerini istiyorum.’ diye konuştu.

şermet