Mekik Revire Döndü

Spor Toto 3.Lig 1.Grup’ta, Pazar günü Doğan Seyfi Atlı Stadı’nda Gaziosmanpaşa’yı konuk edecek Kızılcabölükspor’umuzda sakatlıklar can sıkıyor.

Teknik Direktör Hasan Şermet yönetiminde dün Şirinköy Stadı’nda gerçekleşen antrenmana, çapraz bağları kopan Emre Fırtına ve Batman Petrolspor maçında sakatlanan Emircan Sayar katılmadı. Sağ baldırında ağrı hisseden Kemal Keçeci, Batman Petrolspor maçında ısınırken sakatlanan Mustafa Altun ve sağ serçe parmağında kırık tespit edilen Ferhat Kölgesiz kısa bir yürüyüş yaparak antrenmanı tamamladı.

Batman Petrolspor maçında gözüne dirsek darbesi gelen Hüseyin İriç, gözünün şiş olmasına rağmen antrenmanın tamamında yer aldı.

Yine uzun süredir sakatlıkları süren Kerim Bölük ve Melih Şencan’da, yaklaşık 3 ay sonra ilk kez antrenmana katıldı ve sadece yürüyüşle yetindiler.

Sakatların çokluğu sebebiyle çift kale maçta Teknik Direktör Hasan Şermet ve Yardımcı Antrenörler Serkan Görgeç ile Seyfettin Kurtulmuş çift kale maçta yer aldılar ve oynadıkları futbolla adeta gençlere taş çıkarttılar.

Öte yandan Antrenmanda, doğum günü olan Semih Ceylan’a takım arkadaşları Brezilya usulü yumurta ve un ile doğum günü kutlaması düzenlediler.

sem 1

sem 2

sem 3