Şükrü Akar 200.Lig Maçına Çıkıyor

Kızılcabölükspor Altyapı Sorumlumuz Şükrü Akar, bu hafta sonu oynanacak U-15 Ligi Gençlergücüspor müsabakasıyla birlikte Kızılcabölükspor kariyerindeki 200.maçına çıkacak ve ikinci kez dalya diyecek.

Akar 2012

4 sezondur Kızılcabölükspor Altyapı Sorumlusu görevini başarıyla üstlenen genç teknik adam, U-14, U-15, U-16, U-17 ve U-19 Liglerinde olmak üzere 5 ayrı kategoride görev yaptı. Bugüne kadar 199 karşılaşmada görev alan Şükrü Akar 173 galibiyet, 11 beraberlik ve 15 mağlubiyet yaşadı.

akar 2013

Akar.

4 sezonda deyim yerindeyse tüm kupalara ambargo koyan Şükrü Akar farklı kategorilerde toplam 7 şampiyonluk sevinci yaşadı. Türk futbolunun yeni yıldızlarını yetiştirmek için yoğun çaba sarfeden başarılı teknik adam, Kızılcabölükspor Profesyonel Futbol takımımıza bu sezon iki oyuncu göndererek başarılarının meyvesini almaya başladı.

akar 3 kupa

Türkiye Futbol Federasyonu’nun Ege bölgesinde yaptığı taramalar sonucunda, her ilden seçilen yetenekli çocukların yer aldığı Futbol köyü projesinde, alt yapıdaki çalışmaları ve başarıları sebebiyle davet edilen Kızılcabölükspor Altyapı Sorumlumuz Şükrü Akar, 2 senedir futbol köyü gelişim projesinde eğitmen antrenör olarak görevini de başarıyla üstlendi.

akar mıllı takım