Yıldız Erkekler Voleybol Takımımız Türkiye Şampiyonalarına Katılacak

Katıldığı her branşta başarıdan başarıya koşarak bir ‘Spor’ kulübü olarak büyümeye devam eden Kızılcabölükspor’umuz, yıldız erkekler voleybol kategorisinde son oynadığı Denizli Voleybol müsabakasını 3-0 kazanarak namağlup Denizli birincisi oldu ve şampiyonluğa ulaştı.

Yıldız Erkekler Voleybol takımı antrenörü Koray Çakal’ın önderliğinde şampiyonluğa ulaşan takımımız, Türkiye Şampiyonası finallerinde ilimizi temsil edecek. Türkiye’den 32 takımın ye alacağı Türkiye Şampiyonası Finalleri 2-9 Haziran tarihlerinde Bursa’da gerçekleşecek.

Dün oynanan Denizli Voleybol müsabakasında Kızılcabölükspor altyapı sorumlumuz Serdar Eren ve U-19 takımı oyuncularımızda, Yıldız Erkekler Voleybol takımımızı yalnız bırakmadılar.

Denizli Şampiyonluğunu kazandıkları için çok mutlu olduklarını belirten Antrenör Koray Çakal,’ Şampiyonluğumuz camiamıza armağan olsun. Kısa sürede takım olgusunu oluşturduk ve başarılı olduk. Aslanlarımı tebrik ediyorum. İnşallah bu başarımızı Bursa’da gerçekleşecek finallerde de göstereceğiz ve Denizli’yi en iyi şekilde temsil edeceğiz.’diye konuştu.