Kızılcabölükspor’umuz Sosyal Sorumluluk Projelerine Destek Vermeye Devam Ediyor

Ziraat Türkiye Kupası’nda Ümraniyespor’u 2-1 mağlup ederek 4.tura yükselen Kızılcabölükspor’umuz, futboldaki başarılarının yanısıra sosyal sorumluluk projelerine de destek vermeye devam ediyor.

Trabzon’un Of ilçesindeki Pınaraltı ortaokuluna sosyal sorumluluk projesi kapsamında Kızılcabölükspor Kulüp Başkanımız Osman Duran, yönetim kurulu üyelerimiz, teknik heyet ve oyuncularımız maddi ve manevi destekte bulundular. Takım kaptanımız Ramazan Erarslan’ın eski takım arkadaşlarından Münür Satılmış’ın beden eğitimi öğretmenliğini yaptığı okul’a gerekli spor malzemeleri dışında Kızılcabölükspor formamızda gönderildi.

Okulun ihtiyaçları hususunda eski takım arkadaşı Ramazan Erarslan’la yaptıkları sohbette böyle bir projeyi hayata geçirmeye karar verdiklerini belirten Pınaraltı ortaokulu beden eğitimi öğretmeni Münür Satılmış,’ Kaptan Ramazan’la okulun ve öğrencilerin ihtiyaçları konusunda fikir alışverişinde bulunduk. Sağ olsun bizi kırmadı. Bizim bu düşüncemiz kulüp başkanı Osman Duran’ın kulağına gitti. Oda gereken ne yapılması gerekiyorsa yapacaklarını belirtti. Başta kulüp başkanı Osman Duran, yönetim kurulu üyeleri, teknik direktör Hasan Şermet ve yardımcıları ile tüm oyuncu arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Bizlere maddi ve manevi destekte bulundular. İhtiyaç sahibi öğrencileri sevindirebilmek çok önemli.’ diye konuştu.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan takım kaptanımız Ramazan Eraslan’da,’ Aynı zamanda şuanda Yomraspor’da oynayan Münür kardeşim beni aradı ve okullarında sosyal sorumluluk projesi kapsamında okulun ve öğrencilerin ihtiyaçları olduğunu belirtti. Bende konuyu Başkanımız Osman Duran, hocalarım ve oyuncu arkadaşlarımla paylaştım. İhtiyaçların giderilmesi konusunda aramızda para topladık. Malzeme ve formalarımızdan da gönderdik. Her zamanda yanlarında olduğumuzu belirttik. Öğrencilerimizin ihtiyaçları hususunda bir şeyler yapabildiysek ne mutlu bize. Onları sevindirebildiğimiz için mutluyuz.’ diye konuştu.

 

 

Kızılcabölükspor’umuz Sosyal Sorumluluk Projelerine Destek Vermeye Devam Ediyor için bir yorum