Büyükçekmece Tepecikspor Maçı Deplasman Masrafları Muharrem Naza’dan

Kızılcabölükspor’umuzun bu sezon oynadığı ve oynayacağı deplasman maçlarının masraflarını karşılayan iş adamlarımıza bir yenisi daha eklendi ve değerli hemşehrimiz Muharrem Naza Büyükçekmece Tepecikspor maçının deplasman masraflarını karşılamak istediğini belirtti.

Birlik ve beraberliği ile her zaman ön plana çıkan Kızılcabölük’te değerli iş adamı Naza Tekstil sahiplerinden Muharrem Naza, büyük bir özveride bulunarak Büyükçekmece Tepecikspor maçının deplasman masraflarını karşıladı.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Kulüp Başkanımız Osman Duran,’ Deplasman masrafları konusunda iş adamlarımızdan destekler gelmeye devam ediyor. Değerli hemşehrimiz Naza Tekstil sahiplerinden Muharrem Naza, Büyükçekmece Tepecikspor maçının deplasman masraflarını karşılayarak takımımıza katkıda bulunmak istediğini belirtti. Değerli iş adamımız Muharrem Naza’ya şahsım ve yönetim kurulu üyelerim adına çok teşekkür ediyorum. Bu örnek davranışın diğer iş adamlarımızdan da geleceğine inanıyorum. Kızılcabölükspor’umuza hep beraber sahip çıkalım.’ diye konuştu.