Yönetim Kurulu Üyelerimiz Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’i Ziyaret Ettiler

Kızılcabölükspor Kulüp Başkanımız Osman Duran ve yönetim kurulu üyelerimiz, Pamukkale Belediye Başkanı Sayın Hüseyin Gürlesin’i makamında ziyaret ettiler.

Samimi bir ortamda geçen ziyarette Kulüp Başkanımız Osman Duran ve yönetim kurulu üyelerimiz Kamil Sayın, Serkan Dayıoğlu, Ramazan Usta, Cihan Sayın ve Ahmet İlem de hazır bulundu. Kulüp Başkanımız Osman Duran, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’e üzerinde isminin yazılı olduğu Kızılcabölükspor forması ve atkı hediye etti.

Kızılcabölükspor’u her zaman takdir ettiklerini belirten Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin,’ İstikrarınız, borçsuz bir şekilde yolunuza devam etmeniz ve gençlere önem vermenizle örnek bir kulüpsünüz. Bir mahalle takımı olmanıza rağmen bu noktalarda olmanız çok önemli. Sizleri yakından takip ediyorum. Şuanda liderle aranıza 1 puan var. 3 puanlık sistemde bunlar önemli değil. Sezon sonunda ipi göğüsleyeceğinize inanıyorum. Başta Başkan Osman Duran ve yönetim kurulu üyelerine nazik ziyaretiniz için teşekkür ediyorum. Biz her zaman Kızılcabölükspor’un yanındayız. Desteklerimiz devam edecek.’ diye konuştu.

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’e çok teşekkür eden Kulüp Başkanımız Osman Duran,’ Başkanıma misafirperverliği için çok teşekkür ediyorum. Bu güne kadar bizlere çok destekleri oldu. Sağolsun bugünde desteklerinin devam edeceğini söyledi. İnşallah hep birlikte takımımızı üst lige çıkaracağız.’ diye konuştu.