Yönetim Kurulu Üyelerimiz Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol’u Ziyaret Ettiler

Kızılcabölükspor kulüp başkanımız Osman Duran ve yönetim kurulu üyelerimiz, Tavas Belediye Başkanı Sayın Turhan Veli Akyol’u makamında ziyaret ettiler.

Samimi bir ortamda geçen ziyarette kulüp başkanımız Osman Duran ve yönetim kurulu üyelerimiz Ergün Gürel, Kamil Sayın, Serkan Dayıoğlu, Ramazan Yılmazlı, Ramazan Usta, Orhan Cennetoğlu ve Ahmet İlem’de hazır bulundu.

Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol Kızılcabölükspor’un başarıyla gururlandıklarını belirtirken,’ Kızılcabölükspor kulüp başkanı Osman Duran ve yönetim kurulu üyeleri planlı, programlı, şeffaf bir şekilde çalışma örneği göstererek büyük başarılar gösteriyorlar. Son 3 sezonda 2 kez final heyecanı yaşattılar. İnşallah 3.sünde bir üst lige çıkmak nasip olur. Biz bugüne kadar mekiklerimizin hep yanında olduk ve bundan sonra da böyle olacak. Hep birlikte büyük başarılar yakalayacağız. Kızılcabölükspor’u 2.Ligde görmek istiyoruz.’ diye konuştu.

Tavas Belediye Başkanı Turhan Veli Akyol’a çok teşekkür eden kulüp başkanımız Osman Duran,’ Bugün başkanımızla güzel bir sohbet ortamı geçirdik. Başkanımız sağ olsun her zaman yanımızda. İnşallah hep birlikte daha güzel günler göreceğiz.’ dedi