Oğuzhan Türkmen 100’ler Kulübüne Girdi

Kızılcabölükspor’umuzun gol makinesi Oğuzhan Türkmen, Adıyaman 1954 Spor maçında attığı gollerle 100’ler kulübüne girdi.

5-0 sona eren Adıyaman 1954 Spor maçında hat-trick yaparak maça damgasını vuran tecrübeli golcü, kariyerinde 102 gole ulaştı ve 100’ler kulübüne giren oyuncular arasına ismini yazdırdı. Toplamda 221 resmi müsabakada forma giyen 31 yaşındaki başarılı forvet, 102 gole imzasını koydu. Bugün gerçekleşen antrenman öncesi tesislerde Oğuzhan Türkmen’e 100’ler kulübüne girmesi sebebiyle pasta kesildi ve kutlama yapıldı.

100’ler kulübüne girdiği için çok mutlu olduğunu söyleyen Oğuzhan Türkmen,’ Allah’a şükürler olsun kariyerimde 100 gol barajını geçme şansını yakaladım. Bugüne kadar oynadığım tüm kulüplerde elimden gelenin en iyisini yaparak katkı sağlamaya çalıştım. Bu sezon başı katıldığım Kızılcabölükspor’da da hedefim gollerime devam ederek, takımıma katkı sağlamak. Benim gol atmamda asistleri ile bana yardımcı olan tüm takım arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum.’ diye konuştu.