Başkan Osman Duran Ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz Denizli Milletvekillerini Ankara’da Ziyaret Ettiler

Kızılcabölükspor Kulüp Başkanımız Osman Duran ve yönetim kurulu üyelerimiz, Denizli Milletvekillerini Ankara’da ziyaret ettiler.

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde gerçekleşen ziyaretlerde Kızılcabölükspor Kulüp Başkanımız Osman Duran ve yönetim kurulu üyelerimiz Ergün Gürel, Halil Tun, Rasim Ergil ve Ahmet İlem’de hazır bulundu. Başkanımız ve yönetim kurulu üyelerimiz Denizli Ak Parti Milletvekilleri Sayın Cahit Özkan, Sayın Şahin Tin ve Sayın Nilgün Ök ile Denizli Chp milletvekilleri Sayın Gülizar Biçer Karaca ve Sayın Haşim Teoman Sancar’ı makamlarında ziyaret ettiler.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaretlerde Kızılcabölükspor Kulüp Başkanımız Osman Duran ve yönetim kurulu üyelerimiz vekillerimize, kulübün işleyişi ve takımımız hakkında bilgiler vererek maçlarımıza davet ettiler. Ziyaret sonunda Kulüp Başkanımız Osman Duran, Denizli milletvekillerimize üzerilerinde isimlerinin yazılı olduğu Kızılcabölükspor forması, atkı ve kıymetli hemşehrimiz Ahmet Dobulga’nın üretimi olan Kızılcabölük el dokuması tekstil ürünlerinden hediye etti.

Ziyaretler sonrasında açıklamalarda bulunan Kızılcabölükspor Kulüp Başkanımız Osman Duran,’ Bugün Ankara’da sayın milletvekillerimizi ziyaret ederek takımımız hakkında bilgiler verdik ve maçlarımıza davet ettik. Bizleri çok iyi ağırladılar. Sayın vekillerimize Kızılcabölük el dokumalarının da olduğu bir takım hediyelerde bulunduk. Bazı milletvekillerimizin şehir dışı programları sebebiyle görüşme şansımız olmadı. İnşallah onları da yeniden ziyaret etmek isteriz. Bizleri Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde çok iyi şekilde konuk eden Denizli Milletvekillerimiz Cahit Özkan, Gülizar Biçer Karaca, Nilgün Ök, Haşim Teoman Sancar ve Şahin Tin’e şahsım ve yönetim kurulu üyelerimiz adına çok teşekkür ediyorum.’ diye konuştu.