Şile Yıldızspor Maçı Deplasman Masrafları Ramazan Sayın’dan

Kızılcabölükspor’umuzun TFF 3.Lig 1.Grup 29.hafta müsabakasında konuk olacağı Şile Yıldızpor maçının deplasman masraflarını Sayın Tekstil sahiplerinden kıymetli hemşehrimiz Ramazan Sayın karşılayacağını açıklayarak takımımıza büyük bir destekte bulundu.

Birlik ve beraberliği ile her zaman ön plana çıkan Kızılcabölük’te değerli iş adamımız Sayın Tekstil sahiplerinden Ramazan Sayın büyük bir özveride bulundu ve geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu sezonda Şile Yıldızspor maçı deplasman masraflarını üstlendi.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Kulüp Başkanımız Osman Duran,’ Bu sezon kulüp olarak maddi ve manevi zor süreçten geçiyoruz. Artık bizler için işler iyice zorlaşmaya başladı. Bu süreçte değerli iş adamlarımızın destekleri bizler için çok önemli. Şile Yıldızspor maçında deplasman masraflarını Sayın Tekstil sahiplerinden kıymetli hemşehrimiz Ramazan Sayın karşılayarak bizleri kırmadı. Değerli iş adamımız Ramazan Sayın’a şahsım ve yönetim kurulu üyelerim adına çok teşekkür ediyorum. Bu örnek davranışın diğer iş adamlarımızdan da geleceğine inanıyorum.’ diye konuştu.