Bucaspor 1928 Maçı Deplasman Masrafları Osman Ayhan Varolan’dan

Kızılcabölükspor’umuzun Misli.com 3.Lig 1.Grup 10.hafta müsabakasında konuk olduğu Bucaspor 1928 maçının deplasman masraflarını İzmir’de ikamet eden kıymetli hemşehrimiz Mutlu Aküleri bölge bayisi Sayın Osman Ayhan Varolan karşılayarak takımımıza büyük bir destekte bulundu.

Birlik ve beraberliği ile her zaman ön plana çıkan Kızılcabölük’te değerli iş adamımız Mutlu Aküleri bölge bayisi Sayın Osman Ayhan Varolan büyük bir özveride bulundu ve geçtiğimiz yıllarda her İzmir deplasmanlarında olduğu gibi bu sezonda Bucaapor 1928 maçı deplasman masraflarını üstlendi.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Kulüp Başkanımız Osman Duran,’ Bu sezon maddi anlamda sıkıntılı süreçten geçiyoruz. Pandemi bizleri tamamen sıfır noktasına getirdi. Gelirlerimiz azalıyor ama giderlerimiz gün geçtikçe artıyor. Bu aşamada değerli iş adamlarımız devreye giriyor ve bizleri biraz olsun rahatlatıyorlar. Bucaspor 1928 maçında da deplasman masraflarını kıymetli hemşehrimiz Mutlu Aküleri bölge bayisi Osman Ayhan Varolan karşılayarak bizleri kırmadı. Değerli iş adamımız Osman Ayhan Varolan’a şahsım ve yönetim kurulu üyelerim adına çok teşekkür ediyorum. Bu örnek davranışın diğer iş adamlarımızdan da geleceğine inanıyorum.’ diye konuştu.