Kalecilerimiz Antrenmanlardaki Performanslarıyla Göz Kamaştırıyorlar

Misli.com 3.Lig 1.Grup’ta hazırlıklarını aralıksız sürdüren Kızılcabölükspor’umuzda kalecilerimiz Asil Kaan Güler, İlyas Türengül ve Asil Kaan Eryılmaz sezonun ikinci yarısında kalelerini gole kapatacaklarını ve rakip forvetlere geçit vermeyeceklerini söylediler.

Çalışmalarını kaleci antrenörümüz Bekir Küçükşahal idaresinde devam ettiren kalecilerimiz, antrenmanda gösterdikleri yüksek performans ve başarılı kurtarışlarıyla formda görüntü veriyorlar. Ligde son olarak Yeşilyurt Belediyespor maçında kaleyi koruyan İlyas Türengül ile birlikte Asil Kaan Güler ve Asil Kaan Eryılmaz tam anlamıyla bir forma savaşının içine girdiler. Üç kalecinin sezonun ikinci yarısının hazırlıkları kapsamında gerçekleştirilen idmanlardaki hırsları teknik ekibi oldukça mutlu etti.

Antrenmanın ardından açıklamalarda bulunan kaleci antrenörümüz Bekir Küçükşahal,’ Üç kalecimin de antrenmanlarda gösterdikleri performans üst seviyede. Zorlu idman programımıza rağmen çocuklar ellerinden gelenin fazlasını veriyor. Her biri forma için adeta savaşıyor. Bu tatlı rekabet takımımız içinde olumlu yönde etki yapacaktır. Sezonun ikinci yarısında hak eden formayı kapacak.’ diye konuştu.