Yönetim Kurulu Üyelerimiz Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Osman Zolan’ı Ziyaret Ettiler

Kızılcabölükspor kulüp başkanımız Osman Duran ve yönetim kurulu üyemiz Halil Tun, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Osman Zolan’ı makamında ziyaret ettiler.

Samimi bir ortamda geçen ziyarette Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Osman Zolan, Kızılcabölükspor’un Denizli’yi en iyi şekilde temsil ettiğini, başarıları ile her zaman gurur duyduğunu ve önceki dönemlerde olduğu gibi desteklerinin devam edeceğini söyledi.

Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Osman Zolan’a misafirperverliği için teşekkür eden kulüp başkanımız Osman Duran,’ Osman Zolan başkanımızı yanımızda görmek bizleri son derece mutlu ediyor. Her sezon takımımıza büyük destekleri oldu. Bizim bugüne kadar olan süreçte en büyük destekçilerimizin başında geliyor diyebilirim. 10 yıldır gerek özel hayatımdan, gerekse maddi açıdan Kızılcabölükspor’un Denizli’yi en iyi şekilde temsil etmesi için elimden gelenin fazlasını yaptım. Çocuğum gibi büyüttüğüm ve deyim yerindeyse hayatımın 4’te 1’ini feda ettiğim Kızılcabölükspor’u bundan sonraki süreçte yok olmaması için Osman Başkanım yine elini taşın altına koydu ve desteklerinin devam edeceğini belirtti. Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Osman Zolan’a şahsım ve yönetim kurulu üyelerimiz adına çok teşekkür ediyorum.’diye konuştu.