Çintanlar Tekstil, Elazığ Karakoçan FK Maçı Deplasman Masraflarını Üstlendi

Kızılcabölükspor’umuzun TFF 3.Lig 2.Grup 2.hafta müsabakasında konuk olduğu Elazığ Karakoçan FK maçının deplasman masraflarını Çintanlar Tekstil sahipleri Ramazan Çintan, Tuncay Çintan ve İsmail Çintan üstelenerek takımımıza büyük bir destekte bulundular.

Birlik ve beraberliği ile her zaman ön plana çıkan Kızılcabölük’te değerli iş adamlarımız Çintanlar Tekstil sahipleri Ramazan Çintan, Tuncay Çintan ve İsmail Çintan, geçmiş yıllarda olduğu gibi bu sezonda da Elazığ Karakoçan FK maçı deplasman masraflarını da üstlendiler.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Kulüp Başkanımız Osman Duran,’ Her sezon deplasman masrafları konusunda iş adamlarımız bizleri yalnız bırakmıyorlar. Değerli iş adamlarımız devreye giriyor ve bizleri biraz olsun rahatlatıyorlar. Elazığ Karakoçan FK maçı deplasman masraflarını kıymetli hemşehrilerimiz Çintanlar Tekstil sahipleri Ramazan Çintan, Tuncay Çintan ve İsmail Çintan karşılayarak bizleri kırmadı. Değerli iş adamlarımız Ramazan Çintan, Tuncay Çintan ve İsmail Çintan’a şahsım ve yönetim kurulu üyelerim adına çok teşekkür ediyorum. Bu örnek davranışın diğer iş adamlarımızdan da geleceğine inanıyorum.’ diye konuştu.