Ergün Gürel, Bayrampaşaspor Maçı Deplasman Masraflarını Üstlendi

Kızılcabölükspor’umuzun bu sezon oynadığı deplasman maçlarının masraflarını karşılayan iş adamlarımıza bir yenisi daha eklendi ve kulübümüzde önceki dönemlerde yönetim kurulu üyeliğinde bulunan değerli hemşehrimiz Sayın Ergün Gürel Bayrampaşaspor maçının deplasman masraflarını üstlendi.

Birlik ve beraberliği ile her zaman ön plana çıkan Kızılcabölük’te değerli iş adamımız Gürel Tekstil sahibi Ergün Gürel, önceki sezonlarda olduğu gibi büyük bir özveride bulunarak Bayrampaşaspor maçının deplasman masraflarını karşıladı.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Kulüp Başkanımız Osman Duran,’ Deplasman masrafları konusunda iş adamlarımızdan destekler gelmeye devam ediyor. Önceki dönemlerde kulübümüzde 2.başkanlık görevini yürüten, değerli hemşehrimiz Gürel Tekstil sahibi Sayın Ergün Gürel, Bayrampaşaspor maçının deplasman masraflarını karşılayarak takımımıza katkıda bulundu. Değerli iş adamımız Ergün Gürel’e şahsım ve yönetim kurulu üyelerim adına çok teşekkür ediyorum. Bu örnek davranışın diğer iş adamlarımızdan da geleceğine inanıyorum. Kızılcabölükspor’umuza hep beraber sahip çıkalım.’ diye konuştu.