Namağlup Şampiyon (U-18) Takımımız Türkiye Şampiyonası Finallerinde Manisa’da Mücadele Edecek

(U-18) liginde sezonu namağlup şampiyon tamamlayan Kızılcabölükspor (U-18) takımımız Türkiye şampiyonası finallerinde Manisa grubunda mücadele edecek.

12-15 Mayıs tarihlerinde Manisa’da gerçekleşecek Türkiye şampiyonası finallerindeki takımımızın rakipleri İzmir Buca Efelerspor, İzmir Bornova Kanderespor, Muğlaspor, Aydın Büyükşehir Belediyespor ve Çanakkale Hastane B.Gençlikspor oldu. Toplam 6 takımın 3’erli 2 grupta yer alacağı şampiyonada final mücadelesi 15 Mayıs pazar günü oynanacak.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Altyapı teknik direktörümüz Gökhan Hor,’ Denizli etabını namağlup lider tamamlayarak Türkiye şampiyonası finallerine gitmeye hak kazandık. Manisa grubu zorlu takımlardan oluşan bir grup. İzmir, Aydın, Muğla ve Çanakkale şampiyonları ile 1.lik mücadelesi vereceğiz. İlimizi ve kulübümüzü en iyi şekilde temsil etmek için elimizden gelenin fazlasını vereceğiz. Oyuncularıma güveniyorum. Denizli’de gösterdikleri performansı daha üst seviyeye taşıyacaklarına inancım tam. Denizli’ye inşallah kupa ile döneceğiz.’ diye konuştu.